Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
1590 produktov

Eaton Externí baterie pro 9PX 72V RT2U TECHNICKÉ PARAMETRY Maximální výška [cm]: 8,7 Maximální šířka [cm]: 60,5 Maximální hloubka [cm]: 44 Hmotnost [kg]: 39,2 2 na web výrobce:

od 130
Porovnať ceny

Vlastnosti produktu Vertikálne Zero-U inteligentné merané PDU Norma IEC 60320 18 zásuviek C13 a 4 zásuvky C19, s 3 m káblom so zástrčkou IEC60309 16 A 2P+E Všeobecné charakteristiky Kabelážny systém Legrand LCS3 distribúcia energie - inteligentné merané a spínané PDU Rozvodné jednotky s meraním na úrovni prívodu a na úrovni ističa Možnosť monitorovania prostredia prostredníctvom jedného z voliteľných externých senzorov (teplota, vlhkosť...)

od 897
Porovnať ceny

Vežová 700VA tower UPS má celkom 4 výstupy, z ktorých všetky poskytujú záložnú batériu a ochranu proti prepätiu. Má nárazovú energiu 273 joulov. Je vybavená automatickou reguláciou napätia, ktorá koriguje poklesy a rázy napätia na správnu úroveň. Táto UPS má 2-ročnú záruku a certifikáciu produktu CE. Je kompatibilný s vyhradenou užívateľsky vymeniteľnou batériou a náhradná batéria APC pomáha obnoviť výkon UPS na pôvodné špecifikácie.

Počet zásuviek:4; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:700; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232

od 106
Porovnať ceny

Počet zásuviek:3; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:600; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:Bez

Oceňované zariadanie Smart-UPS spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné ná. APC Smart-UPS X 750VA 2U je záložný zdroj od firmy APC, ktorý Vám zvýšuje živostnosť Vašej batérie vďaka inteligentnému presnému nabíjaniu. Okrem iného predný panel obsahuje LCD displej vo viacerých jazykoch, ktorý je schopný zobrazovať napríklad dobu behu v režíme batérie a v prípade pridania externej batérie ju upraviť. Záložný zdroj máme možnosť riadiť v pohodlí cez sieť aj na diaľku. Jednou z ďalších výhod tohto záložneho zdroja je, že ho môžete použivať vo forme Tower alebo Rack. Výhody: - LCD displej - automatická regulácia napätia - správa cez sieť - SmartSlot na karty pre správu UPS - núdzové vypínanie ( EPO ) - samostatne reštartovateľné zásuvky zablokovaných zariadení nezávislé od UPS - jednoduchá výmena batérie - ukazovateľ doby do výmeny batérie - inteligentná správa batérie Technická špecifikácia: Typ: Tower/Rack Technológia: Line-Interactive Výstupný výkon: 750VA/600W Vstupné napätie: 230V AC Výstupné napätie: 230V Výstupy: 8x C13 ( všetky sú na zálohovanie ) Vstupy: 1x C14 Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 600W ): 14min Výdrž pri polovičnom výkone ( 300W ): 38min Doba nabíjania: 3h Graf doby behu pri rôznej zátaži ( možnosť predĺžiť dobu behu pridaním externej batérie ) A - SMX750I, B - SMX750I + 1x SMX48RMBP2U, C - SMX750I + 2x SMX48RMBP2U, D - SMX750I + 3x SMX48RMBP2U, E - SMX750I + 4x SMX48RMBP2U Komunikačné rozhrania: SmartSlot, USB Hmotnosť: 22.05 kg Rozmery(cm): 8.9 x 43.2 x 49 Štandardná 3 na UPS a 2 na batérie. - pri zakúpení rozšírenej o 1 alebo 3 sa predĺžuje štandardná na UPS + dorovnáva na batérie so zárukou UPS Súčasť balenia: CD so softvérom, CD s dokumentáciou, Inštalačná príručka, Odpojitelná podpera, Signalizačný kábel Smart UPS RS-232, Kábel USB Užitočné linky: Výber vhodného záložného zdroja: Konfigurátor náhradnej batérie:

od 784
Porovnať ceny

Počet zásuviek:8; Účel použitia:Server; Prevedenie:Tower/Rack covertible, Rackmount; VA:3000; Výška v racku:2U; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času, EPO vypínač

od 1174
Porovnať ceny

Kvalitný LCD displej UPS Eaton Ellipse PRO poskytuje jasné informácie o stave UPS a meraných hodnotách. Umožňuje tiež jednoduché nastavenie UPS. Funkcia EcoControl, ktorá automaticky vypne pripojené zariadenia v prípade, že hlavné zariadenie je vypnuté, môže znížiť spotrebu energie až o 20%. Funkcia automatickej regulácie napätia (AVR), umožňuje pokračovať v práci aj pri kolísaní napätia v sieti bez použitia batérií. Ellipse PRE obsahuje vysoko výkonnú ochranu proti prepätiu, ktorá je v súlade s IEC 61643-1. Táto UPS chráni tiež vaše dátové pripojenie cez Ethernet, internet a telefónnu linku. Extra plochý dizajn UPS Ellipse PRO umožňuje jednoduchú inštaláciu do každého kancelárskeho prostredia: UPS možno nainštalovať vo vertikálnej polohe pod stolom alebo vodorovne pod monitor. Montáž do 19 “racku alebo na stenu je umožnená pomocou voliteľných montážnych sád. Ellipse PRO je vybavená portom USB a je dodávaná s USB káblom a softvérom Eaton UPS Companion, ktorý umožňuje bezpečné vypnutie systému, meranie energie a jednoduchú konfiguráciu UPS. Bezstarostná údržba - Automatický test batérií v pravidelných intervaloch zaisťuje včasné odhalenie problému a upozorňuje na včasnú výmenu. Vhodné pre ochranu: o Pracovných staníc o Sieťových prvkov o Periférií VVýhody: o výkonový rozsah je 650 - 1600 VA o Priehľadný grafický displej (jednoduchá konfigurácia) o EcoControl - uspora 20% energie o 3 Parametre a špecifikácia: Technológia: Line-interactive ( AVR so znižovaním / zvyšovaním napätia) Konfigurácia: Tower Výkon (VA/W): 1200 VA / 750 W Typ batérie: kompaktná olovená, zapúzdrená Doba zálohovania: . &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp o Pri 50 % vyťažení: 9 min. &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp o Pri 70 % vyťažení: 5 min. Indikátor výmeny batérie: LED + akustický alarm Užívateľské rozhranie: LCD (stav UPS, merané hodnoty, nastavenie UPS) EcoControl (automatické odstavenie neaktívnych periférií): Áno, úspora až 20 % energie Vstup: C14 Počet zásuviek: 8 x FR Zásuvky so zálohou a ochranou proti prepätiu: 4 Zásuvky s ochranou proti prepätiu: 4 Vstupné napätie: 165V - 285V Výstupne napätie: 230 V (nastaviteľné 220 V - 230 V - 240 V) Kmitočet: 50-60 Hz automatická detekcia Komunikačný port: USB port (kábel je súčasťou balenia) Software: Eaton UPS Companion CD ROM (umožňuje bezpečné odstavenie systému, meranie el. energie, nastavenie UPS) Ochrana dátovych liniek: Tel/fax/modem/internet a Ethernet Rozmery: 275 x 82 x 390 mm Hmotnosť: 9,9 kg

od 335
Porovnať ceny

Výkonný záložný zdroj Eaton UPS 3S 550I je ideálne riešenie pre domácnosti aj kancelárie. Dokáže totiž v prípade výpadku prúdu zálohovať energiu pre počítače, faxy, audio systémy, televízor a mnohé ďalšie. Zároveň všetku pripojenú elektroniku ochráni pred spätným prienikom napäťových špičiek. Parametre a špecifikácia: Skutočný výkon 330 W Zdanlivý výkon vo VA 550 Typ napájania Off-line Prři 50% záťaži 6,4 min Výstupne zasuvky: 8x C13

od 100
Porovnať ceny

• 5 zásuviek s detskými poistkami • veľký podsvietený vypínač • oddelená zásuvka pre veľké napájacie adaptéry • plná 3pólová prepäťová ochrana všetkých vodičov (L-N, L-PE, N-PE) • maximálne napätie: menovité - 250V, obmedzovacie - 775V, špičkové - 3000V • maximálne prúdové zaťaženie: menovité - 10A, maximálna - 4500 • zvodový prúd:

Počet zásuviek:2; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:700; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:Bez

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:1500; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB; Možnosti rozšírenia:Predĺženie záložného času

od 500
Porovnať ceny

Niky S je jednofázový nepřerušitelný napájecí zdroj s technologií lineinteractiv a sinusovým výstupem. Niky S je dodáván v provedení tower. Zařízení pracuje s účiníkem 0,6. Jelikož zdroj disponuje čistým sinusovým výstupem a mimo jiné možností startu na baterie, je určen pro zálohování sofistikovaných náročných zařízení. Poskytuje jmenovitý výkon 1000-1500-2000-3000 VA. Baterie lze velice jednoduše vyměnit skrze přední kryt UPS. Regulátor napětí, který je součástí zdroje umožňuje chránit zátěž proti výrazným výkyvům napětí. Niky S obsahuje konektor RJ11/RJ45, který poskytuje efektivní ochranu proti přepětí telefonní nebo LAN linky. nominální výkon: 1000VA reálný výkon 600W vstupní přípojka: 1xIEC 320 C14 výstupní přípojky: 6x IEC 320 C13 1x RJ45 (přepěťová orchna) 1x USB 1x RS232 doba zálohování: 5 minut / 80% zátěž (Uvedené doby zálohování v minutách jsou odhadované a mohou se lišit v závislosti na charakteristikách zatížení, provozních podmínkách a prostředí) technologie: Line-interactive VI křivka: sinusoida baterie : 2x 12V / 7Ah rozměry: 247x173x369 mm hmotnost 13kg

od 151
Porovnať ceny

Počet zásuviek:5; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:1200; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232

od 195
Porovnať ceny

UPS Eaton 9SX nabízí vysokou dostupnost, flexibilitu a pokročilou ochranu pro infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví, IT, síťování, skladování a telekomunikace. Nabízí on-line ochranu dvojité konverze ve výhodné tower topologii. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 630 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 700 Topologie: Online Výstupní přípojky: (6) IEC-320-C13 VSTUP Vstupní napětí [V]: 190-276 Typ připojení vstupu: (1) IEC-320-C14 Kmitočet na vstupu [Hz]: 50/60 BATERIE A DOBA BĚHU Správa baterie: ABM a teplotně kompenzovaný způsob nabíjení (uživatelsky volitelný), automatický test baterie, ochrana proti hlubokému vybití, automatické rozpoznávání externích bateriových jednotek. * Záložní doba 100% zátěž (min): 5 * Záložní doba 50% zátěž (min): 13,5 KOMUNIKACE A SPRÁVA Port rozhraní: 1 port USB + 1 sériový port RS232 + 1 mini-svorkovnice pro dálkové vypnutí + 1 mini-svorkovnice pro výstupní relé Uživatelské rozhraní: Vícejazyčný grafický LCD displej FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 25,2 Maximální šířka [cm]: 16 Maximální hloubka [cm]: 35,7 Barva: černá 2 na web výrobce:

od 735
Porovnať ceny

APC Back-UPS RS 1200VA - 720W LCD 230V FR Výstupný výkon: 720W / 1200 VA Menovité výstupné napätie: 230V Účinnosť pri plnom zaťažení: 89% Druh priebehu: iteračné aproximácie sínusová Pripojenie výstupu: (3) French / Belgian (Záložná prevádzka na batérie) (3) French / Belgian (Prepäťová ochrana) Účinnosť pri polovičnej záťaži: 85% Vstup Menovité vstupné napätie: 230V Vstupný kmitočet: 50/60 Hz + / - 3 Hz (autodetekcia) Typ pripojenia vstupu: French / Belgian Dĺžka prívodného kábla: 1.83 metrov Batérie a doba behu Typ batérie: Bezúdržbový olovený zatavený akumulátor sa suspendovaným elektrolytom: netečie Typická doba nabíjania: 8 hod Náhradné batérie: APCRBC124 Počet batériových modulov: 1 Komunikácia a správa Riadiaci panel: Multifunkčný LCD stavové a kontrolné konzola Prepäťová ochrana a filtrácia Energia rázu: 445J Filtrácia: Nepretržitá viacpólová filtrácia šumu: prepustené prepätie podľa IEEE 5%: nulová doba odozvy na kľúčovaní: zodpovedá UL 1449 Ochrana dátovej linky: Analógová telefónna linka pre telefón, fax, modem a DSL (konektor RJ-11), Network line - 10/100/1000 Base-T Ethernet (RJ-45 connector) Fyzické Maximálna výška: 301.00 mm Maximálna šírka: 112.00 mm Maximálna hĺbka: 380.00 mm Čistá hmotnosť: 11.60 KG Hmotnosť pri dodaní: 13.20 KG Výška pri dodaní: 387.00 mm Šírka pri dodaní: 238.00 mm Hĺbka pri dodaní: 488.00 mm Počet jednotiek v celom balení: 2.00 Hmotnosť celého balenia: 27.73 KG Kódy SCC: 1073130426872 4 Okolité Prevádzkové prostredie: 0 - 40 ° C Prevádzková relatívna vlhkosť: 0 - 95% Prevádzková nadmorská výška: 0-9000 metrov Okolitá teplota pri uskladnení: -15 - 45 ° C Relatívna vlhkosť pri uskladnení: 0 - 95% Nadmorská výška pri uskladnení: 0-15000 metrov Počuteľný hluk vo vzdialenosti 1 metra od povrchu jednotky: 45.00 dBA Vyhovuje normám Schválenie: CE Štandardná 2 na opravu alebo výmenu, 3 , oprava alebo výmena, pre krajiny Európskej únie Šetrnosť k životnému prostrediu: RoHS, REACH: Contains No SVHCs

od 373
Porovnať ceny

Eaton 9E UPS, 1000 VA, 900 W, Vstup: C14, Výstupy: (4) C13, Rack, 2U GENERAL SPECIFICATIONS NÁZEV VÝROBKU UPS Eaton 9E KATALOGOVÉ ČÍSLO 9E1000IR DÉLKA/HLOUBKA PRODUKTU 438 mm VÝŠKA VÝROBKU 86.5 mm ŠÍŘKA VÝROBKU 438 mm HMOTNOST VÝROBKU 17.6 kg SOULAD Opatřeno značkou CE TUV CERTIFIKACE IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 CE VÝSTUP ZKRESLENÍ NAPĚTÍ VÝSTUPU (LINEÁRNÍ ZÁTĚŽ) – MAX. 3

od 544
Porovnať ceny

Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 1300 VA, 840 W, Vstup: C14, Výstupy: (4) Typ E, (4) Pouze přepěťová ochrana Typ E, USB nabíjení, Tower VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 840 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 1300 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Výstupní přípojky: (4) Typ E, (4) Pouze přepěťová ochrana Typ E VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 230 Typ připojení vstupu: C14 Kmitočet na vstupu [Hz]: 50/60 KOMUNIKACE Zahrnuje síťovou kartu: Ne Komunikace: USB port Ethernetové rozhraní: Ne Uživatelské rozhraní: LED Displej Rozšiřovací sloty: Ano BATERIE A DOBA BĚHU Typ baterie: Bezúdržbový, olověný *Záložní doba 100% zátěž (min): 1 *Záložní doba 50% zátěž (min): 8 Počet baterií: 1 Jmenovité hodnoty baterie: 12 V / 7 Ah FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 30,5 Maximální šířka [cm]: 8,1 Maximální hloubka [cm]: 31,2 Čistá hmotnost [kg]: 7 Barva: Černá 3 na web výrobce:

od 246
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Server; Prevedenie:Tower; VA:3000; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, EPO vypínač

od 1084
Porovnať ceny

APC Smart-UPS SRT 5000VA 230V Ochrana napájení online s vysokou hustotou, dvojitou konverzí a možností škálování za provozu VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 4 500 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 5 000 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Online s dvojí konverzí Typ křivky: Sinusoida Výstupní přípojky: -(6) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) -(2) IEC Jumpers (Záložní provoz na baterie) -(4) IEC 320 C19 (Záložní provoz na baterie) VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 230 Typ připojení vstupu: Hard Wire 3 wire (1PH+N+G) Kmitočet na vstupu [Hz]: 40 - 70 Hz (automatické nastavení citlivosti) Rozsah vstupního napětí pro napájení z rozvodné sítě [V]: 160-275 BATERIE A DOBA BĚHU Typ baterie: Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče Předinstalované baterie: 2 Obvyklá doba nabíjení [Hod]: 1,5 Očekávaná životnost baterie: 3-5 let Počet bateriových modulů: 1 KOMUNIKACE A SPRÁVA Port rozhraní: RJ-45 10/100 Base-T, RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB Ovládací panel: Multifunkční LCD stavová a kontrolní konzola Zvukové upozornění: Akustická a vizuální varování seřazená podle závažnosti události Nouzové vypínání (EPO): Ano Množství rozhraní šachet SmartSlot™: 1 FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 43,2 Maximální šířka [cm]: 13 Maximální hloubka [cm]: 71,94 Čistá hmotnost [kg]: 54,43 Barva: černá Provozní teplota [°C]: 0-40 Zahrnuje: CD se softwarem, Komunikační kabel, Disk CD s dokumentací, Instalační příručka, Odnímatelná podpěra, Teplotní čidlo, Kabel USB, Záruční karta, Karta pro řízení přes web/SNMP 36 měsíců na web výrobce:

od 5029
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Server; Prevedenie:Tower, Tower/Rack covertible; VA:1500; Výška v racku:2U; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:DB-9 - RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času, EPO vypínač

od 1585
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Server, Desktop; Prevedenie:Tower; VA:2000; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času

od 744
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:900; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB

od 282
Porovnať ceny

a servisné služby:Predĺženie nový produkt

od 369
Porovnať ceny

Všeobecné Fáze Jednofázové Tvar Rack Topologie UPS Line-interactive Technologie pro úsporu energie Bypass technologie GreenPower UPS™ Kompatibilní s aktivní PFC Yes Vstup Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 169 ~ 271 Vstupní frekvence ( Hz ) 60 ± 3 50 ± 3 Detekce vstupní frekvence Automatická detekce Jmenovitý vstupní proud ( A ) 10 Typ vstupního konektoru IEC C14 Typ zástrčky odpojitelného kabelu IEC C14 x 1 Délka napájecího kabelu (ft) 6 Délka napájecího kabelu (m) 1.8 Výstup Výkon (VA) 1600 Výkon (W) 1000 Průběh napětí při napájení z baterie Čistá sinusová vlna Napětí při napájení z baterie ( Vac ) 230 ± 5 % (Při zkušební zátěži 60 % může být rozsah výstupního napětí > 5 %.) Frekvence při napájení z baterie ( Hz ) 60 ± 1% 50 ± 1% Účiník 0.625 Automatická regulace napětí (AVR) 1 x zvýšení Ochrana proti přetížení Omezení interního proudu, Jistič Zásuvka(y) - celkem 8 Typ zásuvky IEC C13 x 8 Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou 8 Zásuvka(y) - pouze s přepěťovou ochranou 0 Zásuvka(y) - s rožířeným prostorem pro objemné zdroje 0 Zásuvka(y) - pro kritická zařízení 4 Outlet(s) - Non-critical Load (NCL) 4 Baterie Provozní doba při poloviční zátěži ( min ) 10.4 Provozní doba při plné zátěži ( min ) 2.5 Typická doba dobíjení ( Hodiny ) 8 (Obnovení na 90 % po úplném vybití) Uživatelsky vyměnitelný Ano Vyměnitelné za provozu Ano Typ baterie Hermeticky uzavřený olověný Výměnný bateriový blok (RBP) RBP0166 Počet výměnných bateriových bloků ( ks ) 1 Přepěťová ochrana + filtrování Přepěťová ochrana ( Jouly ) 900 EMI a RFI filtr Ano Ochrana sítě RJ45 1 vstup, 1 výstup Správa a komunikace Panel LCD Ano Typy LCD Barevný LCD LCD informační displej Stav napájení, Stav baterie, Stav zátěže, Porucha a varování LCD nastavení a ovládání Nastavení alarmu, Vstup a výstup LED indikátory Zapnuto Porty USB kompatibilní s rozhraním HID 1 Akustické alarmy Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS Držák kabelů ( ks ) Napájecí kabel x1, USB kabel x1 Rychlost přenosu dat sítě Ethernet Až 1Gbps Software pro správu napájení PowerPanel Business (doporučeno) Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP Ano - s doplňkovou RMCARD205 Fyzické vlastnosti Konstrukce skříně Plast Barva Černá Úchytky pro montáž do racku Ano Fyzická velikost - UPS modul Rozměry (ŠxVxH) (mm) 433 x 86 x 274 Hmotnost (kg) 12.56 Přepravní rozměry Rozměry (ŠxVxH) (mm) 523 x 162 x 374 Hmotnost (kg) 13.92 Provozní podmínky Provozní teplota (°F) 32 ~ 104 Provozní teplota (°C) 0 ~ 40 Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) ( % ) 0 ~ 95 Provozní nadmořská výška ( stopy/metry ) 0-3.000 metrů (0-10.000 stop) Skladovací teplota (°F) 5 ~ 113 Skladovací teplota (°C) -15 ~ 45 Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) ( % ) 0 ~ 95 Skladovací nadmořská výška ( stopy/metry ) 0-15.000 metrů (0-50.000 stop) Odvod tepla v režimu on-line ( BTU/hod ) 20.5 Certifikace Certifikace CE RoHS Ano

od 369
Porovnať ceny

Počet zásuviek:10; Účel použitia:Server; Prevedenie:Tower/Rack covertible, Rackmount; VA:1500; Výška v racku:2U; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času, EPO vypínač

od 819
Porovnať ceny
Top