Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
1590 produktov

Eaton 5E Gen2 poskytuje efektívny a cenovo dostupný výkon ochrana pre kritické aplikácie v obytných aj profesionálne nastavenia. UPS Eaton 5E Gen2 chráni aplikácie a dáta pred stratou napájania. Technológia Double-Boost Automatic Voltage Regulation (AVR) reguluje kolísanie siete (pod a prepätie), aby sa šetrila energia batérie v prípade výpadku prúdu. UPS Eaton 5E Gen2 chráni aplikácie a dáta pred stratou napájania. Technológia Double-Boost Automatic Voltage Regulation (AVR) reguluje kolísanie siete (pod a prepätie), aby sa šetrila energia batérie v prípade výpadku prúdu. Široký sortiment pokrýva požiadavky na napájanie mnohých IT zariadení. Funkcia automatického reštartu umožňuje automatické reštartovanie UPS napájanie zo siete sa obnoví po úplnom vybití batérie. Bezventilátorový dizajn až do 1200VA zaisťuje tichú prevádzku v obytných priestoroch nastavenie. Kompaktné puzdro uľahčuje integráciu v domácnosti alebo kancelárii. Jednoduchá správa UPS z počítača (na modeloch USB): Automaticky sa integruje s Windows / MacOS / Linux - správa napájania pre bezpečné vypnutie systému. Analyzujte spotrebu energie. Dokonalá ochrana pre : Počítače, pracovné stanice a periférne zariadenia Internetové smerovače, NAS TV, herné konzoly a ďalšie zariadenia náročné na energiu Bezpečnosť domova Miesto predaja, automaty na predaj cestovných lístkov

Všeobecné Fáze Jednofázové Tvar Rack Topologie UPS Line-interactive Technologie pro úsporu energie Bypass technologie GreenPower UPS™ Kompatibilní s aktivní PFC Yes Vstup Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 169 ~ 271 Vstupní frekvence ( Hz ) 60 ± 3 50 ± 3 Detekce vstupní frekvence Automatická detekce Jmenovitý vstupní proud ( A ) 10 Typ vstupního konektoru IEC C14 Typ zástrčky odpojitelného kabelu IEC C14 x 1 Délka napájecího kabelu (ft) 6 Délka napájecího kabelu (m) 1.8 Výstup Výkon (VA) 2000 Výkon (W) 1200 Průběh napětí při napájení z baterie Čistá sinusová vlna Napětí při napájení z baterie ( Vac ) 230 ± 5 % (Při zkušební zátěži 60 % může být rozsah výstupního napětí > 5 %.) Frekvence při napájení z baterie ( Hz ) 60 ± 1% 50 ± 1% Účiník 0.6 Automatická regulace napětí (AVR) 1 x zvýšení Ochrana proti přetížení Omezení interního proudu, Jistič Zásuvka(y) - celkem 8 Typ zásuvky IEC C13 x 8 Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou 8 Zásuvka(y) - pouze s přepěťovou ochranou 0 Zásuvka(y) - s rožířeným prostorem pro objemné zdroje 0 Zásuvka(y) - pro kritická zařízení 4 Outlet(s) - Non-critical Load (NCL) 4 Baterie Provozní doba při poloviční zátěži ( min ) 7.9 Provozní doba při plné zátěži ( min ) 1.3 Typická doba dobíjení ( Hodiny ) 8 (Obnovení na 90 % po úplném vybití) Uživatelsky vyměnitelný Ano Vyměnitelné za provozu Ano Typ baterie Hermeticky uzavřený olověný Výměnný bateriový blok (RBP) RBP0188 Počet výměnných bateriových bloků ( ks ) 1 Přepěťová ochrana + filtrování Přepěťová ochrana ( Jouly ) 900 EMI a RFI filtr Ano Ochrana sítě RJ45 1 vstup, 1 výstup Správa a komunikace Panel LCD Ano Typy LCD Barevný LCD LCD informační displej Stav napájení, Stav baterie, Stav zátěže, Porucha a varování LCD nastavení a ovládání Nastavení alarmu, Vstup a výstup LED indikátory Zapnuto Porty USB kompatibilní s rozhraním HID 1 Akustické alarmy Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS Držák kabelů ( ks ) Napájecí kabel x1, USB kabel x1 Rychlost přenosu dat sítě Ethernet Až 1Gbps Software pro správu napájení PowerPanel Business (doporučeno) Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP Ano - s doplňkovou RMCARD205 Fyzické vlastnosti Konstrukce skříně Plast Barva Černá Úchytky pro montáž do racku Ano Fyzická velikost - UPS modul Rozměry (ŠxVxH) (mm) 433 x 86 x 274 Hmotnost (kg) 12.96 Přepravní rozměry Rozměry (ŠxVxH) (mm) 523 x 162 x 374 Hmotnost (kg) 14.26 Provozní podmínky Provozní teplota (°F) 32 ~ 104 Provozní teplota (°C) 0 ~ 40 Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) ( % ) 0 ~ 95 Provozní nadmořská výška ( stopy/metry ) 0-3.000 metrů (0-10.000 stop) Skladovací teplota (°F) 5 ~ 113 Skladovací teplota (°C) -15 ~ 45 Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) ( % ) 0 ~ 95 Skladovací nadmořská výška ( stopy/metry ) 0-15.000 metrů (0-50.000 stop) Odvod tepla v režimu on-line ( BTU/hod ) 23.9 Certifikace Certifikace CE RoHS Ano

od 463
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:2200; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB

od 437
Porovnať ceny

UPS Eaton 5SC poskytuje dostupnou a spolehlivou ochranu pro malé servery i v místech s prostorovými omezeními. 5SC obsahuje vestavěný LCD displej zobrazující stav v reálném čase a výsledky měření, doplňuje naši řadu průmyslových zdrojů UPS. Kompatibilita s dnešními citlivými IT zařízeními je dosažena výstupním napětím, které je díky line interactive technologii sinusové. Samozřejmostí je možnost správy a řízení kompatibilní s většinou IT platforem. Záložní doba 100% zátěž (min): 5 Záložní doba 50% zátěž (min): 13 VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 700 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 1000 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Vysokofrekvenční line interaktiv technologie s funkcí „boost and buck“, čistě sinusový výstup Výstupní přípojky: (8) IEC-320-C13 VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 230 Typ připojení vstupu: (1) IEC-320-C14 Kmitočet na vstupu [Hz]: 50/60 KOMUNIKACE A SPRÁVA Port rozhraní: 1 USB port + 1 RS232 sériový port (USB a RS232 porty nelze používat současně) FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 21 Maximální šířka [cm]: 15 Maximální hloubka [cm]: 34 Čistá hmotnost [kg]: 11 Barva: Černá 24 měsíců na web výrobce:

od 497
Porovnať ceny

Počet zásuviek:9; Účel použitia:Server, Desktop; Prevedenie:Tower; VA:2200; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, EPO vypínač

od 591
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:2200; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB

od 254
Porovnať ceny

Daker DK UPS Plus je jednofázový nepřerušitelný napájecí zdroj s vysokofrekvenční technologií PWM, Double Conversion OnLine. Poskytuje jmenovitý výkon 1 000–2 000–3 000–5 000–6 000–10 000 VA, je vybaven ventilově regulovanými, hermeticky uzavřenými akumulátorovými bateriemi obsaženými ve zvláštním prostoru uvnitř jednotky UPS nebo v jedné či více externích skříních. Díky oboustranné cloně lze UPS Daker DK Plus použít jak ve věži, tak v 19 "rackové konfiguraci. nominální výkon: 3000VA reálný výkon 2700W doba zálohování: 7 minut/80% (Uvedené doby zálohování v minutách jsou odhadované a mohou se lišit v závislosti na charakteristikách zatížení, provozních podmínkách a prostředí) technologie: On-line křivka: sinusová vlna baterie : 6x 12V / 9Ah rozměry: 440 x 88 x 600 mm hmotnsot 30kg

od 1234
Porovnať ceny

Počet zásuviek:2; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:700; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:Bez

Počet zásuviek:8; Účel použitia:Server; Prevedenie:Tower, Tower/Rack covertible; VA:2000; Výška v racku:2U; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času, EPO vypínač

od 737
Porovnať ceny

APC Smart-UPS, lítium-iónová batéria, malá hĺbka, 1500 VA, 230 V s funkciou SmartConnect. Intelligent and efficient network power protection from entry level to scalable runtime. Ideal UPS for servers, point-of-sale, routers, switches, hubs and other network devices. Zahŕňa: Inštalačné príručku, Skriňové podperné lišty, Signalizačné kábel Smart UPS RS-232, Kábel USB Výstup Max. nastavitelný výkon (W) 1.35kWatty / 1.5kVA Zkreslení výstupního napětí Menší než 5 % Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz Synchr. se sítí Jiná výstupní napětí 220 V, 240 V Topologie Line interaktivní Typ křivky Sinusoida Doba přechodu 6 ms typical : 10 ms maximum Vstup Kmitočet na vstupu 50/60 Hz +/- 3 Hz Auto-snímání Rozsah vstupního napětí pro napájení z rozvodné sítě 160 - 286V Počet napájecích kabelů 1 Jiná vstupní napětí 220 V, 240 V Baterie a doba běhu Typ baterie Li-Ion (Iont lithia) Obvyklá doba nabíjení 3hod. Očekávaná životnost baterie () 8 - 10 Nabíjecí výkon baterie (W) 100 W Kapacita Baterie (VAh) 307 Runtime View Runtime Graph View Runtime Chart Účinnost View Efficiency Graph Komunikace a správa Ovládací panel Multifunkční lcd stavová a kontrolní konzola Zvukové upozornění Upozornění na stav, kdy je systém napájen z baterie : zřetelné upozornění na nízkou kapacitu baterie : nastavitelná doba Množství rozhraní šachet SmartSlot™ 1 Přepěťová ochrana a filtrace Surge energy rating 645J Filtrování Full time multi-pole noise filtering : 0.3% IEEE surge let-through : zero clamping response time : meets UL 1449 Fyzický Maximální výška 131mm, 13.1cm Maximální šířka 438mm, 43.8cm Maximální hloubka 302mm, 30.2cm Čistá hmotnost 19.5kg Hmotnost při dodání 22.68kg Přepravní výška 279mm, 27.9cm Přepravní šířka 584mm, 58.4cm Přepravní hloubka 448mm, 44.8cm Pallet Dimensions 47.24 x 39.37 x 0.04palců Počet jednotek připadajících na paletu 12.0 Okolní Provozní teplota 0 - 40 °C Provozní relativní vlhkost 0 - 95 (Non-condensing) % Provozní nadmořská výška 0 - 3048metrů Okolní teplota při uskladnění -10 - 40 °C Relativní vlhkost při uskladnění 0 - 95 (Non-condensing) % Nadmořská výška při uskladnění 0 - 7620metrů Hlučnost 1 metr od povrchu jednotky 45.0dBA Tepelné ztráty on-line 135.0BTU/hod Třída ochrany IP20 Vyhovuje normám Schválení CE, CSA, EAC, Značka GS, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2, IEC 62040-2, RCM, UL 1973 Pravidla ochrany zařízení Životnost: 150000 USD Standardní 5 let na opravu nebo výměnu

od 2003
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:900; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB

od 265
Porovnať ceny

Počet zásuviek:4; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:2200; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB; Možnosti rozšírenia:Výstupní zásuvky SHUKO GR (vidlice)

od 285
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:1600; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232

od 342
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:2200; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB

od 281
Porovnať ceny

UPS Eaton 5SC poskytuje dostupnou a spolehlivou ochranu pro malé servery i v místech s prostorovými omezeními. 5SC obsahuje vestavěný LCD displej zobrazující stav v reálném čase a výsledky měření, doplňuje naši řadu průmyslových zdrojů UPS. Kompatibilita s dnešními citlivými IT zařízeními je dosažena výstupním napětím, které je díky line interactive technologii sinusové. Samozřejmostí je možnost správy a řízení kompatibilní s většinou IT platforem. Záložní doba 100% zátěž (min): 5 Záložní doba 50% zátěž (min): 13 VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 350 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 500 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Vysokofrekvenční line interaktiv technologie s funkcí „boost and buck“, čistě sinusový výstup Výstupní přípojky: (4) IEC-320-C13 VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 230 Typ připojení vstupu: (1) IEC-320-C14 Kmitočet na vstupu [Hz]: 50/60 KOMUNIKACE A SPRÁVA Port rozhraní: 1 USB port + 1 RS232 sériový port (USB a RS232 porty nelze používat současně) FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 21 Maximální šířka [cm]: 15 Maximální hloubka [cm]: 24 Čistá hmotnost [kg]: 6,6 Barva: Černá 24 měsíců na web výrobce:

od 225
Porovnať ceny

Počet zásuviek:3; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:650; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1

CyberPower Value PRO SERIE GreenPower UPS 1200VA/720W, zásuvky IEC.

od 169
Porovnať ceny

Záložný zdroj od firmy Eurocase EA200PLUS využívajúci technológiu Line Interactive. UPS je kompaktnej veľkosti s možnosťou zavesenia na stenu. Zariadenie má 4 výstupy pre pripojenie zariadení a to 2 výstupy s podporou zálohovania a 2 len s prepäťovou ochranou. Záložný zdroj disponuje aj predným panelom, na ktorom je vypínač ON/OFF a 3 LED indikujúce v akom režime beží UPSka. Technická špecifikácia: Typ: Tower s možnosťou zavesenia na stenu Technológia: Line Interactive Výstupný výkon: 650VA/360W (menovitý 650W) Vstupné napätie: 230V AC +/-25% Výstupné napätie: 230V AC +/-10% Výstupný signál: sínus - v sieti, modifikovaná sínusovka - v režíme batérie Frekvencia: 50Hz +/-10% Počet výstupov: 4 x FR (CEE7/5 Shuko) (2x zálohovanie, 2x prepäťová ochrana) Počet vstupov: 1x Batéria: Model: Pb 12V/7 Ah (NP7-12, NP8-12) Výdrž pri 100W: 15min Doba nabíjania: cca 8 hodín na 90% Komunikčné rozhranie USB: Nie Hlučnosť: menej ako 25dB Pracovní teplota: 0-40°C Hmotnosť: 5.7kg Rozmery(cm): 27.5 x 18 x 10

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Desktop; Prevedenie:Tower; VA:1500; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB; Možnosti rozšírenia:Predĺženie záložného času

od 479
Porovnať ceny

GENERAL SPECIFICATIONS PRODUCT NAME Eaton 5PX Gen2 UPS CATALOG NUMBER 5PX1000IRTNG2 PRODUCT LENGTH/DEPTH 448 mm PRODUCT HEIGHT 85.5 mm PRODUCT WIDTH 438 mm PRODUCT WEIGHT 19.6 kg WARRANTY 3 year on electronics, 2 year on battery COMPLIANCES IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 RoHS Compliant REACH UL 1778 CSA 22.2 CERTIFICATIONS CE cTUVus EAC Cm UKCA Ukr ENERGY STAR certified MODEL CODE Eaton 5PX 1000i RT2U Netpack G2 TECHNICKÉ ÚDAJE PRODUKTU SECONDARY FREQUENCY - MAX 60 Hz OUTPUT WAVEFORM Sine wave MAX NUMBER OF BATTERY PACKS 4 WATTAGE 1000 W OUTPUT POWER FACTOR 1 FORM FACTOR Rack/tower INCLUDES NETWORK CARD Yes INPUT CONNECTION C14 INPUT VOLTAGE - MIN 150 V OUTPUT VOLTAGE - MAX 240 V SECONDARY FREQUENCY - MIN 50 Hz SOFTWARE COMPATIBILITY Eaton Intelligent Power Manager, Eaton Intelligent Power Protector BATTERY REPLACEMENT User replaceable BATTERY TYPE Lead-acid maintenance-free (replaceable) SPECIAL FEATURES Automatic Voltage Regulation (AVR)|Energy efficient, reduce energy and cooling costs|Delivers clean sinewave output|Provides more real power (watts) to protect more equipment with a Unity power factor (VA=W)|LCD display for real-time status and measurements|Network card and rackmounting kit delivered as standard|Long backup time with up to 4 optional EBM|Meter energy consumption (down to the managed outlet groups)|Versatile product for rack or tower installation|1 slot for optional com card (Network management card, Relay card or Network and Industrial card)|Compatible with Virtual environments (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat)|1 USB port + 1 serial port OUTPUT VOLTAGE - MIN 200 V COLOR Black/silver EXTENDED BATTERY CAPABILITY Yes OUTPUT VOLTAGE RANGE 230 V (+6%/-10%) TOPOLOGY Line-interactive INPUT NOMINAL VOLTAGE 230V default (200/208/220/230/240V) INPUT FREQUENCY RANGE 47-70 Hz (50 Hz system), 56.5-70 Hz (60 Hz system), 40 Hz in low sensitivity mode INPUT VOLTAGE - MAX 294 V VOLTAGE TYPE AC PHASE (OUTPUT) 1 BATTERY MANAGEMENT ABM & Temperature compensated charging method (user selectable), Automatic battery test, deep discharge protection, automatic recognition of external battery units INTEGRATED FUNCTIONALITY Network Mangement AUTO SHUTDOWN FUNCTION Yes NUMBER OF OUTPUTS C13 8 VA RATING 1000 VA POTENTIAL FREE SWITCH CONTACT Yes RECEPTACLE (8) C13 PHASE (INPUT) 1 PACKAGE CONTENTS Network Management Card|Rack-mounting kit|(2) Supports for tower mounting|Cable locking system|USB cable|Serial cable|(2) IEC-IEC cables|Quickstart guide|Safety instructions NOISE LEVEL

od 1251
Porovnať ceny

Eaton 3P Ellipse UPS FR, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E, Tower VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 420 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 700 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Výstupní přípojky: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 230 Typ připojení vstupu: C14 Kmitočet na vstupu [Hz]: 50/60 KOMUNIKACE Zahrnuje síťovou kartu: Ne Ethernetové rozhraní: Ne Uživatelské rozhraní: LED Displej Rozšiřovací sloty: Ne BATERIE A DOBA BĚHU Typ baterie: Bezúdržbový, olověný *Záložní doba 100% zátěž (min): 1 *Záložní doba 50% zátěž (min): 9 Počet baterií: 1 Jmenovité hodnoty baterie: 12 V / 7 Ah FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 26,3 Maximální šířka [cm]: 8,1 Maximální hloubka [cm]: 23,5 Čistá hmotnost [kg]: 3,7 Barva: Černá 3 na web výrobce:

od 119
Porovnať ceny

UPS Eaton 5PX sa vyznačuje interaktívnym zálohovaním a vo stupňoch voliteľnej doby zálohovania pre servery, dátové úložisko, VoIP a zariadenia dátových sietí. Ide o dokonalú UPS pre ochranu moderných IT zariadení, vybavenou intuitívnym LCD displejom novej generácie, meranie spotreby energie až na úroveň jednotlivých skupín zásuviek s energetickou účinnosťou až 99% PRODUCT NAME Eaton 5PX Gen2 UPS CATALOG NUMBER 5PX2200IRT2UG2 MODEL CODE Eaton 5PX 2200i RT2U G2 UPC 743172104793 PRODUCT LENGTH/DEPTH 603 mm PRODUCT HEIGHT 85.5 mm PRODUCT WIDTH 438 mm PRODUCT WEIGHT 28.2 kg WARRANTY 3 year on electronics, 2 year on battery COMPLIANCES IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 RoHS Compliant REACH UL 1778 CSA 22.2 CERTIFICATIONS CE cTUVus EAC Cm UKCA Ukr KCC ENERGY STAR certified MODEL CODE Eaton 5PX 2200i RT2U G2 PRODUCT SPECIFICATIONS SECONDARY FREQUENCY - MAX 60 Hz OUTPUT WAVEFORM Sine wave MAX NUMBER OF BATTERY PACKS 4 WATTAGE 2200 W OUTPUT POWER FACTOR 1 FORM FACTOR Rack/tower INCLUDES NETWORK CARD No INPUT CONNECTION C20 INPUT VOLTAGE - MIN 150 V OUTPUT VOLTAGE - MAX 240 V SECONDARY FREQUENCY - MIN 50 Hz SOFTWARE COMPATIBILITY Eaton Intelligent Power Manager, Eaton Intelligent Power Protector BATTERY REPLACEMENT User replaceable BATTERY TYPE Lead-acid maintenance-free (replaceable) EFFICIENCY 98 SPECIAL FEATURES Automatic Voltage Regulation (AVR) Energy efficient, reduce energy and cooling costs Delivers clean sinewave output Provides more real power (watts) to protect more equipment with a Unity power factor (VA=W) LCD display for real-time status and measurements Long backup time with up to 4 optional EBM Meter energy consumption (down to the managed outlet groups) Versatile product for rack or tower installation 1 slot for optional com card (Network management card, Relay card or Network and Industrial card) Compatible with Virtual environments (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat) 1 USB port + 1 serial port CONSTRUCTION TYPE 482.6 mm (19 inch) device OUTPUT VOLTAGE - MIN 200 V COLOR Black/silver EXTENDED BATTERY CAPABILITY Yes OUTPUT VOLTAGE RANGE 230 V (+6%/-10%) TOPOLOGY Line-interactive BACK-UP TIME 3 min INPUT NOMINAL VOLTAGE 230V default (200/208/220/230/240V) INPUT FREQUENCY RANGE 47-70 Hz (50 Hz system), 56.5-70 Hz (60 Hz system), 40 Hz in low sensitivity mode INPUT VOLTAGE - MAX 294 V VOLTAGE TYPE AC PHASE (OUTPUT) 1 BATTERY MANAGEMENT ABM & Temperature compensated charging method (user selectable), Automatic battery test, deep discharge protection, automatic recognition of external battery units AUTO SHUTDOWN FUNCTION Yes NUMBER OF OUTPUTS C13 8 NUMBER OF OUTPUTS C19 2 VA RATING 2200 VA POTENTIAL FREE SWITCH CONTACT Yes RECEPTACLE (8) C13, (2) C19 PHASE (INPUT) 1 PACKAGE CONTENTS Input cable Rack-mounting kit (2) Supports for tower mounting Cable locking system USB cable Serial cable (2) IEC-IEC cables Quickstart guide Safety instructions NOISE LEVEL

od 1263
Porovnať ceny

Počet zásuviek:4; Účel použitia:Server; Prevedenie:Tower; VA:2000; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, EPO vypínač

od 820
Porovnať ceny

Počet zásuviek:6; Účel použitia:Server, Desktop; Prevedenie:Rackmount; VA:2000; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta, Predĺženie záložného času

od 937
Porovnať ceny

Ochrana napajenie online s vysokou hustotou, dvojitou konverziou a možnostou škálovania za prevádzky. Baterie Li-ion s vysokou životnosťou. Výstup Max. nastavitelný výkon (W) 1.35kWatty / 1.5kVA Zkreslení výstupního napětí Méně než 2 % Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz Synchr. se sítí Jiná výstupní napětí 220, 240 Koeficient amplitudy zátěže 3:1 Topologie Online s dvojí konverzí Typ křivky Sinusoida Bypass Vestavěný bypass Vstup Kmitočet na vstupu 40 - 70 Hz Auto-snímání Rozsah vstupního napětí pro napájení z rozvodné sítě 50 - 150 40% load, 80-150V Jiná vstupní napětí 220, 240 Baterie a doba běhu Typ baterie Li-Ion (Iont lithia) Obvyklá doba nabíjení 6hod. Jmenovité napětí baterie 48 V Očekávaná životnost baterie () 5 - 10 Nabíjecí výkon baterie (W) 103 W Možnost prodloužení doby chodu 1 Kapacita Baterie (VAh) 585 Možnosti prodloužení doby chodu pro APC-Smart-UPS-SRT-Li-Ion-1500-VA-RM-230-V-Sí-ová-karta Runtime View Runtime Graph View Runtime Chart Komunikace a správa Port rozhraní (s) RJ-45 10/100 Base-T, RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB Předinstalované karty SmartSlot™ AP9631 Ovládací panel Multifunkční lcd stavová a kontrolní konzola Zvukové upozornění Akustická a vizuální varování seřazená podle závažnosti události Nouzové vypínání Ano Přepěťová ochrana a filtrace Surge energy rating 340J Fyzický Maximální výška 128mm, 12.8cm Maximální šířka 432mm, 43.2cm Maximální hloubka 590mm, 59.0cm Čistá hmotnost 30.53kg Hmotnost při dodání 46.86kg Přepravní výška 445mm, 44.5cm Přepravní šířka 600mm, 60.0cm Přepravní hloubka 850mm, 85.0cm Barva Černá Počet jednotek připadajících na paletu 6.0 Okolní Provozní teplota 0 - 40 °C Provozní relativní vlhkost 0 - 95 (Non-condensing) % Provozní nadmořská výška 0 - 3048metrů Okolní teplota při uskladnění -15 - 45 °C Relativní vlhkost při uskladnění 0 - 95 (Non-condensing) % Nadmořská výška při uskladnění 0 - 15240metrů Hlučnost 1 metr od povrchu jednotky 50.0dBA Tepelné ztráty on-line 450.0BTU/hod Třída ochrany IP20 Vyhovuje normám Schválení CE, Označení CE, EAC, RCM, VDE Standardní 5 let na opravu nebo výměnu

od 3128
Porovnať ceny
Top